Skip to content
Menu

TV JOJ diskriminuje kandidátov

Pred chvíľou mi TV JOJ telefonicky oznámila, že mňa a pána Trnovca budú ako kandidátov na primátora Bratislavy diskriminovať tým, že nás dvoch nepozvú do diskusie, ktorá prebehne zajtra 25.10.2022 o 20:30.

Milá slečna (pani), čo mi to oznamovala z telefónneho čísla 0918741192 sa mi ospravedlňovala, že aby som sa nehneval. Ja som jej pokojne a s rozvahou povedal, že ju chápem, viem že to dostala nariadené, čo mi potvrdila a stále opakovala, že jej je to ľúto. Doplnil som jej, že sa nezvyknem hnevať, ale že si to zapamätám. Moju diskrimináciu odôvodnili tým, že si dali urobiť prieskum a podľa neho pozývali …

Z prekvapenia, ktoré mi dal najavo pán Kusý po vysielaní v TA3 z inovatívneho spôsobu vedenia predvolebnej kampane, ktorý realizujete vy tak, že sa o mne rozprávate s priateľmi, rodinou a známymi a šoku, že nemajú nad tým kontrolu usudzujem, že mali ťažký víkend, zľakli sa našej spoločnej sily a rozhodli sa tento problém riešiť tým spôsobom, že má budú diskriminovať a ignorovať.

Vy všetci ste však neporaziteľná sila. PRAJEM VÁM, ABY VÁS TENTO ICH STRACH EŠTE VIAC VYBURCOVAL K VÄČŠEJ AKTIVITE V KOMUNIKÁCII S ĽUĎMI V BRATISLAVE.

Nezostáva mi nič iné, ako s Jankom Matuškom konštatovať, citujem:
„UŽ SLOVENSKO VSTÁVA, PUTÁ SI STRHÁVA. HEJ RODINA MILÁ, HODINA ODBILA, ŽIJE MATKA SLÁVA.“ TV JOJ práve potvrdila, že sa to deje.

SPOLU ZVÍŤAZÍME A ZMENÍME SYSTÉM!