Skip to content
Menu

SÁM VOJAK V POLI 1 – ZAČIATKY

Na prelome mesiacov september a október vydavateľstvo TORDEN uvedie na knižný trh moju novú knihu SÁM VOJAK V POLI 1 – ZAČIATKY. Pre tých, ktorých zaujala už titulná strana knihy pripájam aj celú anotáciu v podobe, v akej je uvedená na zadnej strane knihy.

Obrali ťa o slobodu pohybu, o slobodu stretávať sa, o slobodu

pracovať a podnikať, o slobodu vzdať vďaku tvojim predkom. Odmietli

ti poskytnúť zdravotnú starostlivosť, tvojim deťom odopreli

právo na vzdelanie a odopreli ľuďom aj možnosť odísť z tohto sveta dôstojne a v prítomnosti najbližších.
ZAKÁZALI TI VOĽNE DÝCHAŤ!!!

Mnohí si určite spomínajú na obdobie rokov 2020-2022 a covidové šialenstvo, ako aj na brutálny policajný zákrok polície v Piešťanskom LIDL v roku 2021. Peter Poláček sa k týmto udalostiam vracia a prináša svoje osobné, veľmi podrobné svedectvo. Nie len to, odhaľuje pozadie nezákonnej vojenskej operácie SPOLOČNÁ ZODPOVEDNOSŤ známej pod názvom CELOPLOŠNÉ TESTOVANIE.

Hrať túto hru umožnila drvivá väčšina z nás, ktorí boli ticho, keď politici, inštitúcie aj ich vykonávatelia obmedzovali základné práva a slobody slobody a porušovali pritom zákony.

Súčasťou knihy je zákonným spôsobom získaný unikátny zoznam 1 009 profesionálnych vojakov – veliteľov odberných miest aj s ich posádkami a telefónnymi číslami ako aj dokumenty, ktoré boli súčasťou podania na Medzinárodný trestný súd v Haagu.

Každý, kto sa začíta do odhalených dokumentov uvidí, ako sa páchanie zločinov povýšilo na cnosť a ako sa z dodržiavania zákonov vyrobil zločin.