Skip to content
Ing. Peter Poláček, kamdidát na primátora Bratislavy

Volím
Bratislavu!

Ing. Peter Poláček

Kandidát na primátora mesta Bratislava

Erb Bratislavy

Prečo ma voliť?

Život ma naučil krízu vnímať ako príležitosť. Za prejavmi – symptómami krízy vždy hľadám ich príčinu. Robím to tak, že okamžite po vzniku krízy si začnem klásť otázky a začnem na ne hľadať odpovede. Z odpovedí na prvé otázky vznikajú ďalšie otázky a z odpovedí na tieto otázky vznikajú riešenia. V živote som bol vystavený veľkému počtu takýchto príležitostí, často krát veľmi dramatických. Vďaka tomu som však túto metódu riešenia krízových situácií, teda situácií v čase nepohody doviedol k dokonalosti.

Je úplne prirodzené, že vyciciavanie finančných zdrojov mesta skupinou parazitických rodín som rozhodnutý uťať bezodkladne nech sa deje čo sa deje.

V prípade pohody je mojou prioritou mojich riešení napr. spravodlivejší systém dane z nehnuteľností, a to tak, aby bol zvýhodnený bežný poctivý človek.

V prípade pohody som pripravený chrániť zdroje pitnej vody pred kontamináciou skládok chemického odpadu vo Vrakuni a na Žabom majeri. V prípade pohody som taktiež pripravený riešiť dlhodobú neudržateľnú bratislavskú dopravu nielen krátkodobými riešeniami, ale aj realizáciou projektu ľahkého vysutého metra.

Do stavu pohody tak prinášam zmenu. Zmenu, ktorú bude nielen vidieť, ale aj cítiť. Zmenu, ktorú vykonám.

Množstvo správ, ktoré nás každodenne oblieha nás upozorňuje na skutočnosť, že prichádza čas nepohody. 

 
Reálne je extrémne špekulatívne zvyšovanie cien elektriky a plynu…, zvyšovanie cien potravín, možno prázdne obchody, zima, nedostatok palív, výpadok financovania obcí cez podielové dane, kto vie čo všetko ešte? 
 
Neviem vopred, do akých ťažkých situácií nepohody budeme postavení. Viem povedať len toľko, že som ich vo svojom živote prešiel veľa. 
 
Nebojím sa zodpovednosti a nevyhýbam sa jej. Ovládam postup nachádzania riešení v neriešiteľných situáciách. V prípade nepohody sa voči každej kríze postavím ako pokojný bojovník s nadhľadom a rozhľadom. 

Aktuálne

Máte nápady a podnety na riešenie situácie v Bratislave?

Napíšte mi a budem Vás kontaktovať!