Skip to content
Menu

Škola múdrosti – Škola mimozmyslového vnímania

Článok, ktorý dnes zverejňujem má veľmi špecifický charakter. Nie každý človek mu bude rozumieť. Tí však, ktorých sa týka budú vedieť o čom je…

V našej krajine snáď nenájdeme človeka, ktorý by nepoznal filmovú sériu AVENGERS o superhrdinoch. Málokto však vie, že takíto superhrdinovia v skutočnosti žijú medzi nami. Ako je to možné?

Ide o zvyškovú vrodenú genetiku po našich predkoch zo Slávienskej krajiny. Napriek všetkým snahám sa ju nepodarilo zničiť. Filmová séria AVENGERS však zámerne skresľuje a zavádza všetkých na vedľajšiu koľaj v pochopení, kto vlastne v skutočnosti superhrdinom je.

Skutoční hrdinovia, ktorí žijú medzi nami disponujú mimoriadnymi schopnosťami spočívajúcimi v rôznych typoch mimozmyslového vnímania. Kto číta moje články a knihy mojej trilógie VEDMA VEĎ MA (pozri https://torden.sk/autor/polacek/) ten vie, že mimozmyslové vnímanie je také vnímanie, ktoré nie je postavené na zmysloch. Je postavené na duchovnom základe, teda na niečom, čo sa ukrýva za oponou simulácie nášho sveta.

U väčšiny ľudí je takéto vnímanie založené na „videní“ obrazov. Jednoducho títo ľudia „vidia“ to, čo bežní ľudia nie. Napr. auru, energetické pole, tok energií, stav orgánov ľudského tela, udalosti z minulosti, správy vyslané spoza opony interaktívnej simulácie nášho sveta… Väčšina z nich má túto schopnosť doplnenú o cítenie alebo sprievodné myšlienky… Iní zas jednoducho „vedia“. Sú takí, ktorí sú schopní obojstrannej myšlienkovej a obrazovej komunikácie (vyslať ale aj prijať komunikáciu myšlienkami a obrazmi).

Iba niektorí z týchto ľudí vedia ako majú tieto schopnosti používať. Väčšinou ich nevedia používať práve preto, lebo ich to nikto neučil. Nie je to však nič zložité… Napriek tomu sa nájdu takí, ktorí si vytvorili určitý systém, ako používať svoje schopnosti – napr. vybraní numerológovia alebo niektorí liečitelia… Väčšina skutočných superhrdinov však žije obyčajný život a často ani netuší čo vlastne zdedili po svojich predkoch…

Mňa samotného prekvapilo, ako veľa takýchto skutočných superhrdinov žije medzi nami. Z tohto dôvodu sa s tými, ktorí vedia o čom píšem chcem PODELIŤ o svoje skúsenosti. Tých z vás, ktorí budú CHCIEŤ naučím, ako so svojimi schopnosťami cielene pracovať a používať ich v bežnom živote.

Za týmto účelom som sa rozhodol otvoriť ŠKOLU MÚDROSTI – ŠKOLU MIMOZMYSLOVÉHO VNÍMANIA. Týmto článkom otváram možnosť na vyjadrenie predbežného záujmu o takýto typ školy. Stačí, ak mi cez kontaktný formulár na mojej webovej stránke (pozri https://peterpolacek.sk/kontakt/) pošlete vyjadrenie svojho záujmu a na ďalšom postupe sa už dohodneme osobne.

Tí ktorí ma počuli rozprávať alebo čítali moje texty vedia, že som slobodný a nezávislý človek. Takže vopred upozorňujem, že nejde o žiadnu spravodajskú aktivitu. Práve naopak počítam s tým, že záujem o zdokonalenie svojho mimozmyslového vnímania prejavia aj ľudia zo spravodajských služieb. Pevne verím, že pošlú takých ľudí, ktorí naozaj nejaké mimozmyslové vnímanie majú (som schopný si to mimozmyslovo skontrolovať).

Rovnako upozorňujem, že zneužitie toho, čo sa kto v ŠKOLE MÚDROSTI – ŠKOLE MIMOZMYSLOVÉHO VNÍMANIA naučí nehrozí. Všetko je pod kontrolou nového operačného systému, ktorý som spomínal v článku Nová štruktúra bytia – realita večného života – realita SLÁVIENSKÁ KRAJINA“ (pozri: https://peterpolacek.sk/nezaradene/nova-struktura-bytia-realita-vecneho-zivota-realita-slavienska-krajina/).

Takže oslovujem každého nepoznaného skutočného superhrdinu, ktorý si chce v záverečnej fáze prevádzkovania simulácie nášho sveta zdokonaliť svoje mimozmyslové vnímanie a naučiť sa ho používať: „OZVI SA MI.“